Aktualności z życia szkoły

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 oraz pożegnanie Dyrektor Anny Jarząb

W dniu 21 czerwca 2024 r. społeczność Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie spotkała się na uroczystości podsumowującej rok szkolny 2023/2024. Najpilniejsi uczniowie odebrali wyróżnienia za wysokie wyniki w nauce i godne naśladowania zachowanie. Wielu z nas osiągnęło również sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych oraz zawodach sportowych.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego zorganizowali uczniowie klas 1 Technikum Hotelarskiego i 1 Technikum Budowlanego wraz z Wychowawcami. Po oficjalnej części apelu odbyła się część artystyczna, której tematem przewodnim było wspomnienie żegnającej się po 20-stu latach sprawowania opieki nad ZSP ze stanowiskiem dyrektora Pani Anny Jarząb. Starosta kamieński pan Józef Malec oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kamieńskiego pan Adam Celiński, będący honorowymi gośćmi uroczystości, wręczyli pani dyrektor Annie Jarząb pamiątkową tablicę oraz pożegnalne upominki. Wzruszeń i ciepłych słów nie było końca. Na zakończenie tej wyjątkowej uroczystości panią dyrektor pożegnali uczniowie, Rada Pedagogiczna oraz wszyscy pracownicy szkoły owacją i kwiatami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystości.

Przed nami dwa miesiące pełne nowych możliwości, przygód i odkrywania świata. Dbajcie o siebie i innych wokół Was. Do zobaczenia we wrześniu!