Aktualności z życia szkoły

Akcja charytatywna dla Lenki!

lenkaUczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w ramach wspierania akcji charytatywnej organizują zbiórkę pieniędzy dla Lenki!

Grosik do grosika i siatkówczak znika!

Zbieramy pieniądze na rzecz  półtorarocznej Lenki,  która choruje na siatkówczaka obuocznego.Siatkówczak zazwyczaj zaczyna od zaatakowania jednego oczka, a gdy jest wyjątkowo agresywny, przerzuca się na drugie oczko. U Lenki od razu zaatakował oba, więc ewentualne przerzuty byłyby już bardzo groźne, bo na mózg, co zagraża jej życiu. Całe leczenie od początku jest nastawione na ratowanie jej życia – 6 cyklów chemioterapii nie pomogło. Przed chemią były dwa guzy w prawym oku i jeden duży w lewym. Ten duży zniszczył plamkę odpowiedzialną za widzenie. To nowotwór, więc jeśli nie będzie skutecznego leczenia, trzeba go usunąć razem z okiem.

Nie bądź cienki sypnij kasą dla Lenki !

Jeśli ktoś chciałby pomóc podajemy dane:

Lenka Wawrzycka (1,5l.) kontra siatkówczak obuoczny

www.siepomaga.pl/oczka-lenki

SMS o treści S3855 pod numer 72365

WPŁATY BEZPOŚREDNIE :

Fundacja    Siepomaga   65 1060 0076 0000 3380 0013 1425

Tytułem : 3855 Lena Wawrzycka Darowizna