Aktualności z życia szkoły

Matury czas zacząć

100 dni temu podczas uroczystego balu studniówkowego padły słowa „Poloneza czas zacząć” a dzisiaj – 4 maja 2016 r. – mówimy „maturę czas zacząć”. Tegoroczni absolwenci Liceum i Technikum im. prof. Adama Wodziczki przystąpią do egzaminów maturalnych. Sesja egzaminacyjna potrwa trzy tygodnie i zakończy się 27 maja a wyniki zostaną ogłoszone 5 lipca. Pierwszy egzamin maturalny, z którym w dniu dzisiejszym zmierzą się abiturienci, to pisemny egzamin z języka polskiego na poziomie podstawowym. W kolejnych dniach uczniowie przystąpią do pisemnych obowiązkowych egzaminów z matematyki i języka obcego. Sesja maturalnych egzaminów pisemnych potrwa od 4 do 24 maja, a ustnych od 4 do 27 maja.

Wszystkim tegorocznym abiturientom życzymy szczęścia i powodzenia na maturze!

img_2756 img_2757 img_2758