Aktualności z życia szkoły

Październik miesiącem szacunku dla zwierząt

Uczniowie  z naszej szkoły zaangażowali się w pomoc bezdomnym zwierzętom i postanowili wesprzeć schronisko  w Sosnowicach oraz dzikie koty w Międzyzdrojach. Ta akcja to znakomity przykład na to, że już od najmłodszych lat warto wpajać chęć niesienia pomocy potrzebującym; by uczyć przyjaznego stosunku do wszystkich zwierząt: tych, które są w naszych domach i tych, dla których domem jest niestety schronisko .Przez październik zebraliśmy mnóstwo karmy dla zwierząt, koce, posłania oraz inne przydatne w schronisku rzeczy. Koordynowały akcję panie Daria Hurbik ,pani  Anna Kuryłowicz oraz opiekunki Samorządu Uczniowskiego Panie Elżbieta Chocian i Anna Podorska. Uczniowie klas IV TZ i III LO po gimnazjum prowadzili zbiórkę oraz odwiedzili zwierzęta na terenie schroniska.

Wszystkim darczyńcą bardzo dziękujemy!

Pragniemy dodać, że radość psów i kotów na nasz widok była bezcenna.