Aktualności z życia szkoły

Podsumowanie I etapu projektu „Zrozumieć niepełnosprawność”.

Podstawowym obowiązkiem społeczeństwa jest pełna akceptacja różnorodności ludzi, inność nie może prowadzić do izolacji. Taka idea przyświeca realizacji przez młodzież naszej szkoły projektu edukacyjnego „ Zrozumieć niepełnosprawność” . I etap projektu zakończył się 3 października 2016 roku i polegał na zrobieniu fotografii  uwrażliwiającej na potrzeby osób niepełnosprawnych.  Wszystkie zdjęcia brały udział w konkursie, najciekawsze zrobione przez Weronikę Strzelczyk z klasy II LO, Pauli Gołębiowskiej z klasy I LO, Kacpra Mikraszewicza z klasy I LO i Mateusza Woźniaka z klasy ILO   przesłane zostały do Stowarzyszenia  Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo „ Tęcza” w Szczecinie. Pozostałe prace w postaci posterów  zostaną wyeksponowane przed budynkiem szkoły.

dsc_0160 dsc_0159 dsc_0157 dsc_0149 dsc_0156