Aktualności z życia szkoły

Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017 oraz Sztafetowe Biegi Przełajowe w Dziwnowie

3 października 2017 roku podczas zwaodów w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Dziwnowie dokonano podsumowania rywalizacji sportowej szkół średnich powiatu kamieńskiego w ramach Licealiady za rok szkolny 2016/2017.

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie poraz drugi z rzędu zdobyli Mistrzostwo Powiatu.

Uroczystego podsumowania sportowego roku szkolnego 2016/2017 oraz wręczenia okazałego pucharu i nagród dokonał Pan Wicestarosta Marek Matys.

Tego samego dnia odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe które są imprezą inaugurującą cały kalendarz sportowy szkół.

Dziewczęta Naszej szkoły zajęły po wyrównanej walce I miejsce, natomiast chłopcy po nieszczęsnej pomyłce na trasie prowadząc przez dłuższą część dystansu spadli na III lokatę i tak zakończyli całą rywalizację.