Aktualności z życia szkoły

Pożegnanie uczniów klas maturalnych.

28 kwietnia 2017r. odbył się uroczysty apel, podczas którego pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego, Technikum Hotelarskiego, Technikum Budowlanego i Technikum Architektury Krajobrazu. Na uroczystym apelu mieliśmy zaszczyt gościć członka zarządu Powiatu Kamieńskiego pana Adama Celińskiego oraz przewodniczącą Rady Rodziców panią Węcławek oraz rodziców absolwentów naszej szkoły. Uczniowie klas II LO, III TB i III TH pożegnali swoje koleżanki i swoich kolegów drobnymi upominkami i miłymi słowami. Z rąk członka zarządu Powiatu Kamieńskiego pana Adama Celińskiego nagrodę dla najlepszego ucznia, otrzymała Patrycja Jarosik, absolwentka Technikum Budowlanego oraz dla najlepszego sportowca Bartłomiej Nawrocki, absolwent Technikum Budowlanego. Po oficjalnej części apelu odbył się uroczysty ceremoniał wręczenia szkolnych statuetek, podczas którego nagrodzono absolwentów szkoły w różnych kategoriach. Wszystkim tegorocznym absolwentom serdecznie gratulujemy ukończenia szkoły i życzymy samych sukcesów na egzaminach maturalnych.