Aktualności z życia szkoły

Rozstrzygnięcie I etapu EKO TURNIEJU

Po sprawdzeniu wiedzy w kategorii przyrodniczo- leśnej  V OGÓLNOPOLSKIEGO  TURNIEJU SZKÓŁ EKO  do kolejnego etapu przeszły:

 

  1. Natalia Żabińska klasa III TB
  2. Karolina Pihut klasa II LO
  3. Natalia Topolska klasa II LO
  4. Anna Banak klasa I TOR

 

Kolejnym etapem jest przygotowanie prezentacji, która powinna  być zapisana w formacie programu Power Point, powinna wynosić od 10 do 25 slajdów. Prezentacje liczące mniej niż 10 lub więcej niż 25 slajdów nie będą oceniane. Prace muszą być autorskie kompletne
i zgodne z tematem. Informacje co będzie oceniane są zawarte w regulaminu konkursu. Prezentacje proszę przekazać na płycie CD oraz wydrukowaną do pani Elżbiety Chocian  lub Anny Podorskiej do dnia 24.04.2017 roku.

WYGRANYM GRATULUJEMY!