Aktualności z życia szkoły

Rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych na szczeblu wojewódzkim w piłce nożnej.

W dniu 15 czerwca w Szczecinie odbyła się rywalizacja szkół ponadgimnazjalnych na szczeblu wojewódzkim w piłce nożnej. Nasz powiat reprezentowała drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie. Uczniowie wygrali bowiem najpierw rywalizację międzyszkolną w naszym powiecie, w którym pokonali ZSP i LO z Kamienia Pomorskiego oraz LS z Dziwnowa. Następne spotkanie odbyło się na szczeblu regionu B. Tu również drużyna z Wolina wykazała się wspaniałymi umiejętnościami i zwyciężyła ze szkołami z Goleniowa, Świnoujścia i Kołobrzegu awansując do rozgrywek wojewódzkich. Tam Nasi Wolińscy piłkarze wywalczyli wysokie drugie miejsce pokonując LO nr VII oraz LO nr II ze Szczecina. Zwycięską drużyną okazała się Szkoła z Koszalina. Serdeczne gratulacje dla piłkarzy.

W skład zespołu z Wolina wchodzą(od lewej): Kamil Babak, Bartłomiej Nawrocki, Filip Kominek, Michał Komenda, Patryk Kominek, Mariusz Tałajkowski, Robert Żywulski, Kamil Wieczorek, Dawid Rosiński, Dawid Wach, Erwin Olbracht.

DSC_0444 DSC_0440 DSC_0433 DSC_0432 DSC_0429