Aktualności z życia szkoły

Szkolny konkurs znajomości j. angielskiego i niemieckiego

Zachęcamy do uczestnictwa w kolejnej III edycji, II-etapowego szkolnego konkursu na „Szkolnego mistrza języka angielskiego i niemieckiego”

27.01.2016 r. odbędzie się I etap szkolnego konkursu dla uczniów szkoły z języka angielskiego i niemieckiego.

Konkurs zostanie przeprowadzony według poziomów zaawansowania dla poszczególnych klas i będzie sprawdzał wiedzę leksykalno-gramatyczną. Uczniowie będą mieli za zadanie rozwiązać test zadań otwartych i zamkniętych sprawdzających umiejętności: czytanie ze zrozumieniem, rozumienie tekstu słuchanego, język w praktyce oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych.

Zwycięzcy I etapu zakwalifikują się do II etapu, który odbędzie się w czerwcu 2016r.

Wszystkich chętnych uczniów zapraszamy do udziału w konkursie.

Agnieszka Temkowicz
Katarzyna Konopacka