Aktualności z życia szkoły

SZLACHETNA PACZKA

W naszej szkole rusza kolejna edycja akcji charytatywnej „Szlachetna Paczka”, w tym roku koordynatorem wraz Samorządem Uczniowskim jest ks. Piotr Sobczyński. Jeżeli chcesz zostać wolontariuszem zapraszamy na spotkanie w środę  na pierwszej długiej przerwie

o 10.25 do sali 101.

Pamiętaj że wolontariusz :

  • Dociera tam, gdzie inni nie mają odwagi lub nie chcą. Nie jest obojętny. Dostrzega prawdziwe problemy, poznaje ludzi, których dotknęła bieda, i przywraca im godność.
  • Bo Paczka pomaga rodzinom, które chcą zmienić swoją sytuację, a nie tkwić w pułapkach słabości i rezygnacji. Paczkę traktują jako szansę. Piękno Szlachetnej Paczki to ich historie. Historie pełne łez smutku, ale i szczęścia, nadziei i zwycięstw.
  • By Paczka mogła działać również w Twojej okolicy, potrzebuje wolontariuszy.
  • Bez nich – bez Ciebie! – historie potrzebujących nie będą miały dobrego zakończenia.
  • Nie czekaj, działaj i spraw, by jak najwięcej osób dostało szansę, na którą każdy z nas zasługuje.
  • Życie ubogich rodzin, niepełnosprawnych czy samotnych seniorów może się zmienić – dzięki Tobie.