Aktualności z życia szkoły

Targi Edukacyjne I Giełda Pracy

W dniu 6 kwietnia 2016 roku nasza szkoła wzięła udział w Targach Edukacyjnych Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kamieńskiego  skierowanych do uczniów gimnazjów, ich rodziców i nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych dalszym kształceniem.

Zaprezentowaliśmy się za pomocą przygotowanych plansz przedstawiających poszczególne typy szkół, projekty edukacyjne i działalność Samorządu Uczniowskiego oraz prezentacji multimedialnej i  filmów przygotowanych przez uczniów i nauczycieli. Zainteresowani ofertą naszej szkoły mogli otrzymać materiały promocyjne oraz uzyskać szczegółową informację od uczniów i nauczycieli reprezentujących szkołę.

Nasi uczniowie zapoznali się z propozycjami uczelni wyższych ze Szczecina, pozyskując materiały informacyjne i gadżety reklamowe. W ramach Giełdy Pracy mieli także okazję poznać ofertę lokalnych pracodawców i Urzędu Pracy w Kamieniu Pomorskim.

Nauczyciele wzięli  udział w forum dyskusyjnym na temat “Lokalnego Rynku Pracy” prowadzonym przez dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Annę Kowalską.

img_2129 img_2131 img_2133 img_2136 img_2137