Aktualności z życia szkoły

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/22

W dniu 1 września 2021r. Nastąpiła uroczysta inauguracja roku szkolnego 2021/22 dla uczniów naszej szkoły. W tym roku również z zachowaniem reżimu sanitarnego. Oficjalną część rozpoczęto od wprowadzenia Pocztu Sztandarowego i wspólnego odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie Pani Dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych gości, uczniów naszej szkoły, a w szczególności uczniów klas pierwszych. Przedstawiła również grono pedagogiczne oraz zaznajomiła uczniów z zasadami bezpiecznego przebywania w szkole w związku z pandemią covid-19.


Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów i radości w nowym roku szkolnym.


Uczniowie klasy IV TZ oraz III LO.