Aktualności z życia szkoły

Uwaga Eko Konkurs!

I etap IV Ogólnopolskiego Turnieju Szkół EKO

odbędzie się w dniu 18 marca 2016 r (piątek) z podziałem na kategorie:

8:15 – kategoria artystyczno-projektowa dla uczniów  Technikum Architektury Krajobrazu, którzy się zgłosili do konkursu.

11:15 – kategoria przyrodniczo-leśna dla uczniów  Liceum Ogólnokształcącego, którzy się zgłosili do konkursu.

Etap I Turnieju zostanie przeprowadzony zdalnie. W dniu 15 marca 2016 roku na wskazaną
w Formularzu Zgłoszeniowym skrzynkę pocztową Ucznia zostanie wysłany login, hasło oraz link do adresu, pod którym zamieszczony będzie formularz zadań do wykonania w I etapie Turnieju. W załączeniu znajdą Państwo wymagania techniczne dotyczące korzystania z testu wraz z instrukcją logowania.

Formularz zadań do wypełnienia w I etapie Turnieju ma charakter dwóch testów dotyczących wiadomości ogólnych i praktycznych (z zakresu w zależności od kategorii) oraz wiedzy przyrodniczej.

Zadania mają formę dwóch testów wielokrotnego wyboru spośród 4 możliwych odpowiedzi. Przewidywany czas trwania: test z kategorii – 60min., test z wiedzy przyrodniczej – 5min. Test dotyczący kategorii składać się będzie z 30 pytań. Test z wiedzy przyrodniczej zawierać będzie 10 pytań. Nie będzie możliwości powrotu do wcześniejszych pytań.