Aktualności z życia szkoły

V EDYCJA MIĘDZYKLASOWEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ.

Od wielu lat nauczyciele wychowania fizycznego w naszej szkole organizują Międzyklasowy Turniej w Piłce Siatkowej .W tym roku wzięło udział  8 drużyn. W turniej było zaangażowanych ponad 70 uczniów. I miejsce w tych rozgrywkach zajęła klasa ILO w składzie : Kacper Burcon, Przemysław Saładajczyk, Seweryn Kalita, Bartek Szczęsny, Patryk Celiński, Radek Cyburt,  Paulina Gołębiowska , Michał Hajducki. II miejsce klasa III TB ,którą reprezentowali : Natalia Żabińska, Karol Drzewiecki, Dawid Kobus, Michał Komenda, Filip Kominek, Kamil Kraszkiewicz, Marek Szkoda, Michał Woźnicki i Patrycja Dąbrowska. III miejsce wywalczyła drużyna klasy IVTZ w składzie: Sebastian Kobus, Patryk Kominek , Bartek Nawrocki, Jarosik Patrycja, Szymon Brzęczkowski, Kamil Lewandowski, Mateusz Lewandowski, Patryk Bindas , Kamila Plichta.