Aktualności z życia szkoły

WYRUSZ W WAKACYJNĄ PODRÓŻ – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

23 czerwca br. zakończył się kolejny rok szkolny i tym samym rozpoczęły się wakacje. Apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2022/2023, przygotowany przez klasy ILO i ITH, odbył się w obecności zaproszonego gościa –  radnego Powiatu Kamieńskiego pana Bogdana Czaplickiego, dyrekcji, grona pedagogicznego, pracowników szkoły, rodziców i uczniów. Pani dyrektor Anna Jarząb w swoim przemówieniu podsumowała kolejny okres wytężonej pracy, czas wielu doświadczeń i przeżyć, osobistych sukcesów gratulując oraz dziękując uczniom i nauczycielom za pracę i zaangażowanie. Swoje przemówienie zakończyła życzeniami udanych, pięknych a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Z przemówieniem skierowanym do uczniów i grona pedagogicznego wystąpił również pan Bogdan Czaplicki, który wręczył nagrody Starosty Kamieńskiego „Być najlepszym” uczniom, którzy uzyskali wysoką średnią ocen,  wyróżnili się uczestnictwem w olimpiadach i konkursach oraz aktywnością społeczną. Nagrody pieniężne otrzymali: Justyna Madej z klasy III LO, Julia Majek z klasy I LO oraz Krzysztof Tabor z klasy III Technikum.

Po krótkiej części artystycznej przyszedł czas na wręczenie przez dyrekcję i wychowawców klas świadectw z wyróżnieniem, dyplomów i nagród uczniom, którzy uzyskali wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie oraz wyróżnili się wzorową frekwencją. Pani dyrektor Anna Jarząb i pani Elżbieta Chocian nagrodziły uczniów w konkursie na znaczek pocztowy z okazji 60-lecia istnienia  naszej szkoły, natomiast pani Edyta Romaszko – bibliotekarz,  wyróżniła zwycięzców konkursu wiedzy o naszym patronie prof. Adamie Wodziczko. Uczniowie, którzy brali udział  w licznych zawodach i imprezach sportowych, otrzymali z rąk dyrekcji i pani Magdaleny Frankowskiej medale za osiągnięcia sportowe. Za aktywność społeczną i działalność w wolontariacie podziękowały uczniom sprawujące opiekę nad  Samorządem Uczniowskim panie: Anna Podorska, Anna Kuryłowicz i Elżbieta Chocian, wręczając uczniom dyplomy. Za udział w ogólnopolskim konkursie językowym World of languages dyplomy i nagrody wręczyły panie: Daria Hurbik i Iwona Łukaszewicz.

Serdeczne gratulacje! Życzymy pięknych, pełnych niezapomnianych wrażeń i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu.

Klasa I LO i I TH