Aktualności z życia szkoły

Wystawa prac młodych twórców „Okolica w obiektywie”

Od 9 maja w holu naszej szkoły możemy oglądać wystawę prac uczniów z klasy II Technikum Hotelarskiego; Krzysztofa Tabora, Julii Czajkowskiej, Klaudii Górczyńskiej, Nikoli Ligęzy oraz Huberta Krzemienieckiego.  Prace mogą podziwiać uczniowie, nauczyciele jak i rodzice, a także wszyscy odwiedzający mury naszej szkoły. Celem wystawy jest zaprezentowanie twórczej działalności uczniów,  stworzenie w szkole klimatu galerii, uświadomienie wszystkim oglądającym zdolności i potencjału naszych uczniów. Wystawa ma inspirować innych, dodawać odwagi w ukazywaniu swoich pasji, pomóc odkrywać talenty artystyczne uczniów. Wreszcie zachęcić ich do tego, by spojrzeli na siebie inaczej i zobaczyli, jacy są niezwykli, by nie bali się pokazać siebie i swoich zdolności. Pokazać coś co ich inspiruje, co robią poza nauką.

Wymienionym uczniom dziękujemy za udostępnienie swoich cennych prac a innych uczniów zachęcamy do udziału w podobnych wydarzeniach.

E.Chocian  A. Podorska