Aktualności z życia szkoły

Zakończenie roku szkolnego klas programowo najwyższych

W końcu nastał długo wyczekiwany dzień…. 26 kwietnia 2024 roku ZSP w Wolinie przeżywało dzień ukończenia szkoły przez naszych kochanych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Hotelarskiego oraz Technikum Budowlanego.
Honorowym gościem uroczystego apelu była wicestarosta powiatu kamieńskiego Pani Joanna Piwińska, która wręczyła nagrody starosty kamieńskiego abiturientom z najlepszymi wynikami w nauce oraz utalentowanym sportowców reprezentującym powiat kamieński w zawodach sportowych różnych dyscyplin.

W tym roku tę zaszczytną nagrodę otrzymali: Justyna Madej (LO), Wiktor Szewczyk (TB), Jakub Rygas (TB) oraz Kacper Sznałbel (TB). Po oficjalnej części apelu, wszyscy zebrani świetnie bawili się na gali DEBEŚCIAKI 2024. Galę umiliły wokalne występy Magdaleny Waszkowskiej (3LO) i Krzysztofa Tabora (4TH). Uroczystość zakończyły wspomnienia, podziękowania uczniów klas odchodzących i wręczenie na ręce Pani Dyrektor Anny Jarząb pamiątkowych tablo.

Piosenką pt. Dni, których nie znamy z repertuaru Marka Grechuty zakończyliśmy uroczystość.

Kochani Absolwenci, życzymy Wam zdanej matury i powodzenia w tzw. dorosłym życiu.

                Organizatorzy apelu