Aktualności z życia szkoły

Zbiórka karmy do schroniska

W naszej szkole zorganizowana została zbiórka karmy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowicach. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie młodzieży i wszystkich chętnych osób naszej szkolnej społeczności do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Organizatorami akcji byli wychowawcy klas pierwszych. Cieszymy się, że tak wielu uczniów odpowiedziało na nasz apel i wzięło udział w naszej akcji przynosząc smakołyki dla czworonogów i prowadząc zbiórkę pieniężną, z której dochód również został przeznaczony na zakup zapasu karmy, która w dniu 12 stycznia br. została przekazana do schroniska. Po raz kolejny udowodniliśmy, że los bezdomnych, porzuconych zwierząt nie jest naszej szkole obojętny. Dlatego dziękujemy serdecznie wszystkim za włączenie się w zorganizowaną akcję charytatywną. Dzielenie się tym co mamy – to dobry nawyk!