Aktualności z życia szkoły

Zostań Dawcą DKMS

W tym trudnym okresie wzmożonych zachorowań na COVID-19 niestety nie przestały istnieć inne choroby, także te związane chorobami nowotworowymi. Prawdopodobieństwo znalezienia odpowiedniego Dawcy dla Pacjenta z chorobą krwi  jest bardzo niskie. Im więcej potencjalnych dawców, tym więcej szans na życie dla chorych na nowotwory krwi. Nasza szkoła co roku bierze udział w akcjach propagujących zostanie Dawcą, niestety w tym roku ze względu na panująca sytuację nie możemy przeprowadzić #KOMÓRKOMANI jako happeningu czy imprezy ogólnodostępnej.

Jeśli masz ukończone 18 lat i chciałbyś  zarejestrować się w bazie DKMS możesz skorzystać z poniższego linku i zamówić dla siebie pakiet do pobrania próbki.

https://www.dkms.pl/pl/zostan-dawca?campaignId=70106000000ycKDAAY&gclid=Cj0KCQjwoJX8BRCZARIsAEWBFML1mDokpFXyoTHkJ_vC7lZGBccKFSwJBb5RgVB6bkjOHt2tYdpVFYUaAozsEALw_wcB

Jeśli nie umiesz tego zrobić, nie wiesz jak to zrobić lub masz wątpliwości zgłoś się do pani Elżbiety Chocian  lub pani Anny Podorskiej .

Nie zostawaj obojętny twoja pomoc ma znaczenie!