Aktualności z życia szkoły

ZWYCIĘZCY I ETAPU – V. EDYCJI – SZKOLNEGO KONKURSU ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

W dniu 11 stycznia 2018 r. po raz piąty uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych mieli możliwość sprawdzenia swoich wiadomości z języka angielskiego i niemieckiego. Do pierwszego etapu, piątej już edycji, szkolnego konkursu z języka angielskiego zgłosiło się 23 uczniów oraz 14 uczniów z języka niemieckiego. Uczniowie mieli za zadanie rozwiązać test z zadaniami dotyczącymi leksyki, gramatyki danego języka oraz wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych. Do II etapu konkursu, w którym uczniowie walczyć będą o tytuł szkolnego mistrza zakwalifikowali się:

Język angielski:

Nikola Chudzicka I LO

Alicja Manke I TH

Aleksander Sańko I TH

Norbert Kowalski II LO

Patryk Celiński II LO

Krystian Jagiełło II LO

Mateusz Woźniak II LO

Jacek Kopczyński II LO

Kacper Mikraszewicz II LO

Jacek Kalibabka II LO

Oliwia Kołtuniak II TH

Anna Banak II TOR

Język niemiecki:

Weronika Rybczyńska I LO

Iga Zienkiewicz I LO

Berenika Durecka I TH

Klaudia Nurkowska I TH

Irena Stolarek II TH

Natalia Przybylska III TH

Agnieszka Temkowicz

                                                                               Katarzyna Konopacka