Aktualności z życia szkoły

Mamy już nowy Samorządu Internatu!

Dnia 17.10.2017 r. odbyły się wybory do internackiego Samorządu. Poprzedziła je zgodna z procedurami kampania wyborcza. Zgłoszono sześć kandydatur. O miejsce w Samorządzie walczyli: Julia Kuczyńska, Natalia Żabińska,  Natalia Darol, Alicja Winiarczyk, Jakub Szczygieł i Jakub Skoczyński.  W skład Komisji Wyborczej weszli: Igor Kurka i Igor Latosiński. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała Pani Małgorzata Matys – Kierownik Internatu.

W tajnych, bezpośrednich i powszechnych wyborach, przy stuprocentowej frekwencji, wyłoniono samorządową reprezentację wychowanków internatu:

Przewodniczącą została Alicja Winiarczyk z kl. IV Technikum Hotelarskiego. Zastępcą przewodniczącej jest Natalia Darol z kl. II Technikum Hotelarskiego, skarbnikiem – Jakub Szczygieł z kl. III gimnazjum, sekretarzem – Julia Kuczyńska – z kl.II gimnazjum.

Opiekunem Samorządu w bieżącym roku szkolnym jest Pani Katarzyna Strzelczyk.

Za nami już pierwsze spotkanie Samorządu, na którym przedstawialiśmy swoje propozycje realizacji zadań Samorządu i dyskutowaliśmy nad pomysłami integracji naszej grupy wychowawczej.

 

Sekretarz

Julia Kuczyńska