Aktualności z życia szkoły

Akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom”

W ramach współpracy międzyszkolnej i akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom” uczennice z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych z klasy II LO Iga Zielińska i Kasia Piotrowska prowadziły zajęcia czytelniczo plastyczne w klasach 1-3 i w klasie zerówkowej w Szkole Podstawowej w Wolinie. Czytano wybrane bajki zarówno z literatury klasycznej jak i współczesnej a potem wykonywano część plastyczną do przeczytanego tekstu. Zajęcia cieszą się powodzeniem i odbywają się cyklicznie w kolejnych miesiącach aż do końca roku szkolnego. Akcja ta z pewnością będzie kontynuowana w przyszłym roku szkolny mym z kolejnymi uczennicami z ZSP w Wolinie chętnymi do współpracy.

Bibliotekarz E. Romaszko

dsc_00311 dsc_00341 dsc_00391 dsc_00921 dsc_00931 dsc_00941