Aktualności z życia szkoły

Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu fotograficznego w kategorii „Pierwsze przyrodnicze oznaki wiosny”

W naszej szkole  odbył się konkurs fotograficzny  w którym  uczniowie do 17 marca  2016 roku ,  dostarczali zdjęcia  na temat „Pierwsze przyrodnicze oznaki wiosny”. Do 31 marca 2016 roku przyjmujemy zdjęcia  w kategorii  „ Mój pupil”.  Każdy uczestnik  został oceniony z przedmiotów: biologia, geografia, marketing usług hotelarskich, obsługa informatyczna w hotelarstwie, informatyka i podstawy przedsiębiorczości , obiekty małej architektury krajobrazu, prace w obiektach architektury krajobrazu, projekty obiektów architektury krajobrazu.

W pierwszej kategorii  nagrodzeni zostali:

I miejsce  Kamila Plichta III TAK
II miejsce zajęły ex aequo Joanna Bartczak klasa I LO i Anna Ołcdak  klasa II TH
III miejsce  Nicola Śladewska  ITH

Wyróżnienia otrzymali:

Joanna Mikraszewicz klasa I LO
Oliwia Kowalska I LO
Przemysław Szakiel   ILO
Natalia Martuś III LO
Natalia Sobczyk III LO

Elżbieta Chocian