Aktualności z życia szkoły

Apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016.

24 czerwca b.r. nadeszła długo oczekiwana chwila podsumowania owoców wspólnej pracy i powitania wakacji. O godzinie 9.00 na dziedzińcu szkoły odbył się ostatni apel w roku szkolnym 2015/2016. Pani Dyrektor Anna Jarząb wygłosiła ostatnie przed wakacjami przemówienie, życząc wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji.

Wśród zaproszonych gości był Wicestarosta Powiatu Kamieńskiego pan Marek Matys, który wręczył nagrodę dla Marty Kajstry, uczennicy klasy trzeciej Technikum Budowlanego i Aleksandry Grzyb uczennicy klasy drugiej Liceum Ogólnokształcącego za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Pan Waldemar Dubrawski – Radny Powiatu Kamieńskiego, wręczył nagrodę za osiągnięcia sportowe Pawłowi Komendzie, uczniowi klasy drugiej Technikum Budowlanego im. prof. A. Wodziczki w ZSP w Wolinie.

Wychowawcy klas wręczyli świadectwa i nagrody najlepszym uczniom. Przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego pani Elżbieta Chocian wręczyła podziękowania uczniom, którzy bardzo aktywnie brali udział w pracach SU w ciągu całego roku szkolnego, a pan Jarosław Tarnowski wręczył medale zasłużonym sportowcom za osiągnięcia sportowe. Zostały wręczone również dyplomy dla szkolnego mistrza z języka niemieckiego i angielskiego.

Za nami wiele miesięcy nauki, przed nami dwa miesiące odpoczynku. Pan Wicestarosta Marek Matys apelował abyśmy pamiętali o bezpiecznym zachowaniu podczas wakacji, aby po powrocie do szkoły mieć tylko dobre wspomnienia.

 

 

                                                                                                                 Katarzyna Konopacka

IMG_3347 IMG_3314 IMG_3301 IMG_3292 IMG_3274 IMG_3261 IMG_3254 IMG_3246 IMG_3245 IMG_3239 IMG_3232 IMG_3228 IMG_3222 IMG_3220 IMG_3213 IMG_3210