Aktualności z życia szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września o godz. 9.00 uroczystym apelem rozpoczął się kolejny – nowy rok szkolny 2016/2017. W trakcie części oficjalnej prowadzący apel uczniowie przywitali serdecznie uczniów naszej szkoły, a w szczególności uczniów klas pierwszych, którzy w bieżącym roku szkolnym rozpoczęli naukę w murach szkoły, zaproszonych gości, grono pedagogiczne, rodziców i pracowników szkoły. Podczas apelu pani Dyrektor Anna Jarząb wygłosiła swoje przemówienie, witając serdecznie wszystkich po wakacjach oraz życząc nauczycielom sukcesów w pracy, natomiast uczniom uzyskiwania bardzo dobrych wyników w nauce. Po apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas. Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom życzymy wielu sukcesów i radości w nowym roku szkolnym.

img_3511 img_3510 img_3508 img_3507