Aktualności z życia szkoły

BAL STUDNIÓWKOWY 2019.

Za sto dni tegoroczni abiturienci Technikum i Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Adama Wodziczki przystąpią do matury, zanim jednak rzucą się w wir przygotowań i nauki, mogli bawić się na Balu Studniówkowym, który odbył się w sobotę 26.01.2019 r. w Domu Weselnym Nortil w Płocinie. Ten wyjątkowy wieczór rozpoczął się powitaniem wszystkich przybyłych na bal gości oraz przemówieniem pani dyrektor Anny Jarząb, następnie uczniowie zainaugurowali swoją Studniówkę staropolskim tańcem – polonezem. W dalszej części balu uczniowie wyrazili swoje podziękowania skierowane do dyrekcji, wychowawców klas maturalnych, grona pedagogicznego oraz sponsorów, którzy wsparli organizację balu. Ogromną niespodzianką dla grona pedagogicznego były upominki od uczniów, ręcznie wykonane lalki – podobizny nauczycieli. Po części oficjalnej uczniowie przedstawili program taneczno-artystyczny. Był to wspaniały i niepowtarzalny czas, czas udanej zabawy w gronie przyjaciół, nauczycieli i rodziców, która zakończyła się nad ranem. Tegoroczny Bal Studniówkowy pozostanie już tylko pięknym i miłym wspomnieniem, a przyszli abiturienci będą odliczać czas do majowego egzaminu dojrzałości.