Aktualności z życia szkoły

Podsumowanie I semestru

W czwartek, 24 stycznia 2019 roku, odbył się apel podsumowujący I semestr pracy  w naszej szkole, przygotowany przez Samorząd Uczniowski. Anna Banak i Alicja Jasiulewicz przedstawiły wyniki w nauce, ranking frekwencji oraz osiągnięcia w konkursach i olimpiadach uczniów w pierwszym półroczu roku szkolnego 2018/2019.  Pani Dyrektor Anna Jarząb i pani dyrektor Małgorzata Matys  nagrodziły osoby za wzorową i bardzo dobrą frekwencję. Uczniowie z wzorową frekwencją to: Natalia Dziemidowicz klasa III TOR, Irena Stolarek klasa III TH, Daria Gryta klasa I TH, Berenika Durecka klasa II TH, Radosław Romaniuk klasa II LO, Andżelika Ziętek z klasy IV TH. Uczniowie z bardzo dobrą frekwencją to: Karol Węcławek klasa III LO, Klaudii Stanisławskiej z klasy I TH, Mateusz Woźniaka z klasy III LO.

Najwyższą średnią ocen uzyskały klasy: III Technikum Organizacji Reklamy – 3,81, klasa Technikum Hotelarskiego – 3,57  oraz  klasa II Technikum Budowlanego- 3,49.
Klasy z najwyższą frekwencją to: klasa I TH – 90,5% I TB – 89,65%  klasa II TB -88,8%