Aktualności z życia szkoły

„BAWIĆ SIĘ I UCZYĆ BĘDZIEMY- ŚLUBUJEMY” czyli otrzęsiny klas pierwszych!!!!

Kocie łapy, uszy i wąsiska, a do tego mnóstwo śmiechu i miauczenia. To obowiązkowe elementy tradycyjnych, corocznych otrzęsin klas pierwszych w naszej szkole. Otrzęsiny, to stary, sięgający „niepamiętnych” już czasów zwyczaj, panujący w szkołach.

Warto jeszcze dodać, że zazwyczaj otrząsanie jest popularne głównie w szkołach średnich i wyższych uczelniach, gdyż tam pierwszaki są już na tyle dojrzałe i gotowe, by bez większego szoku przeżyć to mrożące krew w żyłach wydarzenie.

W dniu 16.09.2022r obchodziliśmy święto naszej szkoły a zarazem „kotowanie klas pierwszych”.
Okazało się, że dojrzałość pierwszaków była wystarczająca aby przyjąć ich w poczet uczniów naszej szkoły. Sprawdziliśmy wszystkie zmysły kociaków. Dla naszych nowych kolegów przygotowaliśmy konkurencje, w których  musieli  wykazać  się pomysłowością, zdolnościami plastycznymi oraz „kocią zwinnością”. Wszystkie klasy walczyły dzielnie. Niestety ktoś musi być ostatni, aby ktoś inny mógł wygrać.

Dzisiejsze zmagania wygrała klasa I LO, na którą czekał pyszny tort ufundowany przez Panią Dyrektor Annę Jarząb. Miejsce drugie zajęła klasa I TB, miejsce trzecie wywalczyła klasa I TH. Obydwie klasy otrzymały wór pełen cukierków.

Wszystkim klasom serdecznie gratulujemy. Następne otrzęsiny klas pierwszych już za rok!!!!

Klasa II LO, II TB, II TH