Aktualności z życia szkoły

Gala wręczenia certyfikatów „Szkoły z Życiem”.

Pani Magdalena Zarębska-Kulesza  Zachodniopomorski Kurator Oświaty oraz przedstawiciele Fundacji DKMS wręczyli  w dniu 26 września 2018 roku certyfikaty „Szkoły z życiem” szkołom uczestniczącym w II edycji ZACHODNIOPOMORSKIEJ #KOMÓRKOMANII – akcji rejestracji potencjalnych dawców komórek krwiotwórczych szpiku allogenicznego. Nasza szkoła oprócz certyfikatu otrzymała najwyższe wyróżnienie w tej edycji  „Tarczę Szkoły z Życiem”. Wyróżnienie to otrzymują szkoły, które w danej edycji zgłosiły największą liczbę potencjalnych dawców w województwie. Jednak dla nas najważniejsze jest to, że wśród potencjalnych dawców może znaleźć się ktoś kto uratuje innej osobie życie. Mamy nadzieje że w przyszłorocznej edycji uda nam się pobić nasz własny rekord.