Aktualności z życia szkoły

Otwarcie boiska przy naszej szkole.

W piątek 28 września 2018 roku odbyło się ważne dla naszej szkoły wydarzenie, otwarcie boiska wielofunkcyjnego. Był to długo wyczekiwany moment nie tylko dla dyrekcji i  pracowników szkoły, ale przede wszystkim dla naszych uczniów. Na uroczystości przybyli  zaproszeni goście : Wicemarszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Jarosław Rzepa, Pan Minister  Artur Balazs, przedstawiciel  Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty Wizytator pan Grzegorz Szczepanik, Starosta Powiatu Kamieńskiego Pan Józef Malec, Wicestarosta Powiatu Kamieńskiego Pan Mark Matys, Prezes Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej Pan Krzysztof Podhajski, Członkowie Zarządu i Rady Powiatu Specjalista do Spraw Inwestycji w Powiecie Kamieńskim pan Eugeniusz Putyrski, przedstawiciele Wydziału Edukacji Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego,  Wiceburmistrz Wolina Pani Małgorzata Wójcik, oraz Dyrektorzy Placówek Oświatowych w Powiecie Kamieńskim i Gminie Wolin. Był to niezwykle podniosły dzień rozpoczęty symbolicznym przecięciem wstęgi oraz podziękowaniami dla osób zaangażowanych w powstanie boiska i sponsorów. Imprezę uświetniła swoim programem sportowym sekcja zapaśnicza „Wiking”, działająca przy Uczniowskim Klubie Sportowym „Albatros” oraz reprezentacja naszej szkoły prezentująca pokaz umiejętności sportowych. Po pokazach odbył poczęstunek oraz otrzęsiny klas pierwszych.