Aktualności z życia szkoły

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W DZIWNOWIE I KOLEJNE ZWYCIĘSTW NASZYCH PIŁKARZY

30 marca 2017 roku odbyła się ostatnia w tym miesiącu, rywalizacja sportowa. Były to rozgrywki  o Mistrzostwo Powiatu w piłkę nożną halową. Zawody przeprowadzono   w kategoriach dziewcząt i chłopców, pomiędzy uczniami szkół ponadgimnazjalnych  powiatu kamieńskiego: Liceum Ogólnokształcącego w Kamieniu Pomorskim, ZSP w Kamieniu Pomorskim,  ZSP w Wolinie oraz uczniami ZSP w Benicach. Ponownie bezkonkurencyjni w tej dyscyplinie sportu w powiecie, okazali się nasi piłkarze. Drużyna w składzie: Nawrocki Bartek, Wach Bartek, Żywulski Robert, Komenda Michał, Kowalski Norbert, Dąbrowski Alan. Szczęsny Bartek,  Celiński Patryk, po trzech przekonujących zwycięstwach w stosunku:8:0, 6:0 i 1:0 wywalczyła zaszczytny tytuł Mistrza Powiatu. Dziewczęta walczyły również bardzo dzielnie i w efekcie zajęły medalowe III miejsce. Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Jarosik Patrycja, Rombel Aleksandra, Młynarczuk, Jessika, Zając Monika, Dziemińska Anita, Lisiecka Angelika. Gratulujemy sportowych sukcesów.