Aktualności z życia szkoły

MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ

02 lutego 2017 roku sportowcy naszej szkoły rywalizowali w rozgrywkach powiatowych w Piłce Siatkowej w ramach Licealiady W zawodach wystąpiły reprezentacje następujących szkół: ZSP Benice, LO Kamień Pomorski, ZSP Kamień Pomorski oraz ZSP Wolin. Turniej rozegrano na trzech boiskach systemem „ każdy z każdym”. Drużyna chłopców w składzie: Kominek Filip Kobus Dawid, Kalita Seweryn, Burcon Kacper, Cyburt Radosław Saładajczyk Przemysław, Komenda Michał, i Żywulski Robert, okazała się bezkonkurencyjna. Pokonała wszystkie drużyny uczestniczące w zawodach, w całym turnieju tracąc tylko jednego seta. Zwycięstwo w  turnieju i tytuł Mistrza Powiatu, daje nam awans do rozgrywek Regionu B. Gratulujemy zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów. Drużyna dziewcząt walczyła również dzielnie  i po sportowej walce zajęła IV miejsce. Skład drużyny dziewcząt: Jarosik Patrycja. Banak Anna, Grajewska Kornelia, Rombel Aleksandra, Prymus Anna, Darol Natalia, Kowalska Oliwia.