Aktualności z życia szkoły

II Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS „Pozytywni”.

Z inicjatywy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kamieniu Pomorskim w ramach obchodów Światowego Dnia AIDS 30 listopada 2016r. odbył się  II Powiatowy Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS „Pozytywni”. Poprzedzony został happeningiem pod hasłem „HIVOKRYZJA nie bój się, ale bądź ostrożny”. W imprezie wzięła udział młodzież szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kamieńskiego, która wraz z pracownikami Inspekcji Sanitarnej przemaszerowała ulicami Kamienia Pomorskiego.

Naszą szkołę reprezentowali laureaci szkolnego etapu: Joanna Bartczak, Michał Gancarczyk  i Angelika Sadowska.

Angelika Sadowska – uczennica klasy III TH uzyskała III miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz nagrody i upominki.

dsc01215 dsc01203 dsc01202 dsc01201