Aktualności z życia szkoły

Kończymy akcję Szlachetna Paczka, głosuj na Wiktorię !!!

Wolontariusze z naszej szkoły i Samorząd Uczniowski spakowali i rozpoczęli rozdawanie paczek dla potrzebujących rodzin. Wszyscy czujemy już przed świąteczny nastrój, jest to czas beztroski i radości, ale jako ludzie otwarci i życzliwi nie zapominamy o innych.  Jest nam bardzo miło, że uczennica naszej szkoły Wiktoria Kwas z klasy II LO będzie reprezentować województwo zachodniopomorskie w finale konkursu na Najfajniejszego Wolontariusza.  Od dziś do 16 grudnia 2018 roku można na nią głosować oraz obejrzeć film, który ją przedstawia pod tym linkiem: https://szlachetnapaczka.interia.pl/news-zaglosuj-na-najfajniejszego-wolontariusza-szlachetnej-paczki,nId,2712750. Film konkuruje z 15 innymi z całej Polski, rozstrzygnięcie konkursu będzie ogłoszone na Gali Paczki w dniu 16.12.2018 r.
o godz. 20:00. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w TVN