Aktualności z życia szkoły

„MAŁY PODAREK – DUŻO RADOŚCI”- MIKOŁAJKI SZKOLNE.

W ramach wieloletniej akcji charytatywnej „MAŁY PODAREK – DUŻO RADOŚCI ” prowadzonej przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z Opieką Społeczną i w tym roku po raz pierwszy z Fundacją 54 oraz Publiczną Szkołą Podstawową w Dargobądzu  w naszej szkole odbyło się kilka działań mających na celu zbiórkę darów oraz pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci
i seniorów.
W listopadzie  młodzież  z klasy III TZ i II TZ wzięła udział w warsztatach rękodzieła, na których przygotowane zostały ozdoby bożonarodzeniowe.
W dniu 28 listopada podczas zebrań z rodzicami odbył się pierwszy kiermasz charytatywny gdzie wolontariusze sprzedawali wyroby uczniów rodzicom.
W Mikołajki  6 grudnia odbył się drugi w tym roku charytatywny kiermasz, ciast podczas którego wolontariusze sprzedawali ciasta upieczone przez uczniów.

Dzięki hojności Fundacji 54 dzieci w ramach naszej akcji otrzymają  dwa rowery i dwie hulajnogi. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zrobienie paczek świątecznych dla 12 dzieci oraz 12 seniorów, które Mikołaj rozda w przedostatnim tygodniu grudnia.

Wszystkim, którzy wsparli naszą akcję serdecznie dziękujemy.