Aktualności z życia szkoły

Koniec lekcji, klasówek i prac domowych – rok szkolny 2021/2022 zakończony!

W dniu 24 czerwca 2022 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów z naszej szkoły. Dzień zakończenia roku szkolnego to dla większości uczniów jeden z najbardziej oczekiwanych dni w całym roku.

W uroczystości oprócz Pani Dyrektor Anny Jarząb, Pani Wicedyrektor Małgorzaty Matys,  nauczycieli i uczniów wzięli udział zaproszeni goście Pan Bogdan Czaplicki, członek zarządu Powiatu Kamieńskiego, a także nauczyciele i uczniowie z Ukrainy, którzy dołączyli do naszej małej społeczności szkolnej.

W swoim wystąpieniu Pani Dyrektor podziękowała wszystkim nauczycielom, wychowawcom i uczniom za cały rok bardzo ciężkiej pracy, za szereg osiągnięć, które sprawiły, że możemy
z wielką radością udać się na zasłużony wypoczynek.

Następnie głos zabrał Pan Bogdan Czaplicki, który wręczył Nagrodę
Starosty Kamieńskiego „Być najlepszym” Krzysztofowi Taborowki z klasy II TH, Dorocie Kruszynie z klasy I LO oraz Julii Czajkowskiej z klasy II TH.

Bardzo miłym akcentem dzisiejszej uroczystości było wręczenie dużej grupie uczniów świadectw z wyróżnieniem oraz nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły w olimpiadach i konkursach przedmiotowych .

Na szczególne wyróżnienie zasłużyli wybitni sportowcy, którzy odebrali medale z rąk Pani Magdaleny Frankowskiej oraz uczniowie, którzy przez cały rok aktywnie pracowali na rzecz Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie Ci odebrali dyplomy z rąk opiekunów Pani Elżbiety Chocian i Anny Podorskiej. 

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie otrzymać świadectwa oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Dyrekcji szkoły, wszystkim nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi oraz uczniom życzymy słonecznych wakacji.

  1. Podorska, A. Kuryłowicz, M. Majek