Aktualności z życia szkoły

KURS ANIMATORA CZASU WOLNEGO

W dniach 9-10 kwietnia br. uczniowie Technikum hotelarskiego naszej szkoły oraz z CEZiT w Świnoujściu uczestniczyli w ciekawym wydarzeniu – kursie Animatora Czasu Wolnego. Praca animatora jest niezwykle pozytywna – niosąca radość, uśmiech i szczęście. I tak też było na kursie, podczas którego dominowała wspaniała atmosfera, niesamowita energia i świetna zabawa, którą zapewnił prowadzący – Sebastian Padula – Trener Animatorów w Stageman – Najlepiej na Świecie. Przyszli hotelarze poszerzyli swoje praktyczne umiejętności ucząc się tańców animacyjnych, gier, zabaw, występów scenicznych oraz poznali pracę animatora. Dla uczniów były to dwa dni praktycznej wiedzy, pozytywnej energii i wysiłku, które zakończyły się uzyskaniem certyfikatu Animatora Czasu Wolnego.

Agnieszka Temkowicz
Sylwia Krużyńska