Aktualności z życia szkoły

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ WALKI Z RAKIEM

kokardaZachorowalność na nowotwory zwiększa się na całym świecie, można jednak wiele zrobić, żeby je skutecznie leczyć, i co ważne, im zapobiegać. Z okazji przypadającego 4 lutego Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem, Samorząd Uczniowski przeprowadził w szkole akcję profilaktyczną, która miała na celu uświadomienie uczniom problemów związanych z paleniem tytoniu, nadwagą i otyłością, niską aktywnością fizyczną czy nadużywaniem alkoholu, które mogą powodować nowotwory. W ostatnim dniu nauki przed feriami uczniowie zaprezentowali na holu szkolnym swoje plakaty, aby wyrazić nie tylko swoją solidarność z osobami dotkniętymi tą niebezpieczną chorobą i ich rodzinami, ale również zadbać o swoje zdrowie.

Opiekunowie SU
Elżbieta Chocian
Agnieszka Temkowicz

img_1941 img_1947 img_1948 img_1949 img_1953 img_1954 img_1958 img_1959