Aktualności z życia szkoły

OGOLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY- „Walki zbrojne Polaków na przestrzeni wieków – II wojna światowa”.

Uczniowie naszej szkoły otrzymali wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie historycznym „KRĄG” PLUS.  Uczniowie wyróżnieni to:

        DANIEL CZUPRYN z klasy I TH

        IGOR KURKA z klasy I LO

        KACPER MIKRASZEWICZ  z klasy III LO

        MATEUSZ WOŹNIAK  z klasy III LO

 

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg” PLUS jest organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”. Stowarzyszenie od wielu lat przeprowadza na terenie całej Polski konkursy edukacyjne, współpracując merytorycznie z tak renomowanymi i prestiżowymi uczelniami wyższymi jak Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, czy Uniwersytet Warszawski.

  Szkolnymi Organizatorami Konkursu były Kamila Oźmińska i Grażyna Laskowaska