Aktualności z życia szkoły

PODZIĘKOWANIE ZA PRACĘ SPOŁECZNĄ

Jako opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pragniemy serdecznie podziękować, za Waszą ciężką pracę, zaangażowanie w życie szkoły i wieczny optymizm, którym nas zarażaliście . Było nam niezmiernie miło współpracować z Wami. Jesteśmy dumne, że jesteście uczniami naszej szkoły i że zależy Wam na jak najlepszym jej wizerunku. Zawsze będziemy pamiętać, że kosztem wolnego czasu, wykradając chwile pomiędzy jednym a drugim sprawdzianem czy kartkówką byliście na każdą naszą prośbę, także zdalną. Wasze poczucie obowiązku, poczucie humoru i wiara w sukces przezwyciężała wszelkie trudy. Wszystkim członkom Samorządu Uczniowskiego oraz innym współpracującym z nami uczniom  serdecznie dziękujemy za miłą atmosferę, za uśmiech, życzliwość.

Elżbieta Chocian i Anna Podorska

Wolin, dnia 24 czerwca 2020 rok