Aktualności z życia szkoły

Pożegnanie klas czwartych Technikum Budowlanego i Technikum Hotelarskiego oraz klas trzecich  Liceum.

     Dnia 29 kwietnia 2022 roku społeczność szkolna uroczyście  pożegnała klasy czwarte Technikum Budowlanego i Technikum Hotelarskiego oraz klasę trzecią  Liceum Ogólnokształcącego. W podniosłej atmosferze, w obecności Wicestarosty Kamieńskiego, Dyrektor szkoły, grona pedagogicznego i zaproszonych gości oraz młodszych koleżanek i kolegów, abiturienci przypomnieli sobie przeżyte chwile uchwycone  okiem obiektywów i i kamer oraz wsłuchali się w słowa skierowanych do nich życzeń. Pożegnaniu towarzyszyły zarówno radosne, jak i wzruszające momenty. Przedstawiciele maturzystów podziękowali za lata spędzone w szkole. Wychowawczynie, pani Daria Hurbik i pani Anna Kuryłowicz  skierowały do swoich uczniów kilka osobistych słów, co było pięknym  podsumowaniem wspólnej szkolnej drogi.
W części oficjalnej nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie, m.in. Nagroda Starosty, Nagroda dla najlepszego sportowca, Nagroda za działalność w Samorządzie Uczniowskim.
Część artystyczna przeniosła całą społeczność na galę „Wodziczki 2022”. Gwiazdy zostały nagrodzone  Wodziczkami w kilku kategoriach.  

Na zakończenie uroczystości uczniowie z klasy III wręczyli Maturzystom drobne upominki, a prowadzące pożegnały ich  słowami Jana Pawła II:  „Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóżcie wygodne byty, bo macie do przejścia całe życie”.

Całą uroczystość prowadzili Amelia Sobieraj, Radosław Kramarz, Wiktoria Jagodzińska i Roksan Hładun. Apel powstała dzięki zaangażowaniu uczniów klasy III Lo i IIITH/TB pod opieką Pani Kamili Oźminskiej i Pani Aleksandry Jakubowskiej – Skocz.

Będziemy na Was czekać, drodzy Wychowankowie i razem z Wami cieszyć się z sukcesów naukowych, zawodowych i osobistych. Nie zapomnijcie o nas. Dziękujemy, że byliście z nami. Dziękujemy, że jesteście!
 Do zobaczenia w dorosłym życiu!