Aktualności z życia szkoły

Pożegnanie klas programowo najwyższych

Dnia 28 kwietnia 2023 roku odbyło się pożegnanie klas programowo najwyższych. W podniosłej atmosferze, w obecności Starosty Kamieńskiego, Dyrektor szkoły, grona pedagogicznego i zaproszonych gości oraz młodszych koleżanek i kolegów, absolwenci po raz ostatni wystąpili na deskach naszej szkoły jako uczniowie. Pożegnaniu towarzyszyły chwile zarówno radosne, jak i wzruszające. Apel był pięknym podsumowaniem wspólnej szkolnej drogi.

W części oficjalnej nagrodzeni zostali najlepsi uczniowie, m.in. Nagroda Starosty, Nagroda dla najlepszego sportowca, Nagroda za działalność w Samorządzie Uczniowskim. Głos zabrali zaproszeni goście, którzy gratulowali uczniom dobrych wyników na świadectwach oraz życzyli powodzenia w stawianiu dalszych życiowych kroków. Po części oficjalnej uczniowie młodszych klas zaprezentowali program artystyczny który przedstawiał zabawne chwile z życia szkolnego. Usłyszeliśmy podziękowania skierowane na pożegnanie od absolwentów. Pełne wzruszeń słowa przekazały wychowawczynie, Pani Kamila Oźmińska oraz Pani Grażyna Laskowska które sprawowały opiekę nad klasa IV TH/TB oraz Pani Aleksandra Jakubowska-Skocz wychowawca klasy IV LO.

Dziękujemy i do zobaczenia