Aktualności z życia szkoły

WARSZTATY KULINARNE Z AUTORYTETEM

Uczniowie klas III i  IV Technikum Hotelarskiego w dniach 23-25.04.2023 r. mieli przyjemność uczestniczyć w warsztatach kulinarnych,  które odbyły się w Centrum Szkoleniowym  w Kołobrzegu.

Tematem warsztatów była kuchnia śródziemnomorska, a trenerem  Pan Wojciech Harapkiewicz, właściciel i szef restauracji Boreczna. Warsztaty odbywały się w radosnej i przyjaznej atmosferze, a  dzięki profesjonalnemu podejściu szefa uczniowie nabyli umiejętności, które pozwolą im jeszcze bardziej doskonalić swój warsztat gastronomiczny.

Uczniowie mogli poznać metody i techniki kulinarne stosowane w gastronomii. Przeszli przez wszystkie etapy przygotowania kompletnej potrawy od obróbki wstępnej przez technologiczną, termiczną, dekorowanie potrawy i serwis.

Na zakończenie warsztatów wszyscy uczestnicy otrzymali certyfikaty

Warsztaty kulinarne z autorytetem odbyły się w ramach projektu” POWIAT KAMIEŃSKI SZKOLNICTWEM ZAWODOWYM STOI”

                                                                                                        Anna Kuryłowicz