Aktualności z życia szkoły

Pożegnanie maturzystów w Internacie

Są pożegnania, na które nigdy nie będziemy gotowi. Są słowa, które zawsze wywoływać będą morza łez. I są takie osoby na myśl, o których zawsze zasypie nas lawina wspomnień.

W społeczności internackiej co roku mamy grupkę maturzystów, których żegnamy gdy przychodzi czas opuszczenia naszej szkoły i wkroczenia na ścieżkę dorosłego życia. W tym roku żegnaliśmy czwórkę naszych wychowanków. Aby uniknąć morza łez zorganizowaliśmy pożegnanie na wesoło.

Były kiełbaski z grilla oraz wiele zabawnych konkurencji, w których brali udział wszyscy wychowankowie m.in. konkurencja „Mumia”, sortowanie kolorowych cukierków na czas, odgadywanie po dotyku co znajduje się w pudełku oraz konkurencja zręcznościowa polegająca
na przeniesieniu kartki papieru za pomocą dwóch słomek do napoju.

Na koniec spotkania zostały wręczone pamiątkowe prezenty w postaci karykatur, kubków
oraz dyplomów.

Monika Kruszyna

pożegnanie maturzystów - chustki 2 pożegnanie maturzystów pożegnanie maturzystów 7 pożegnanie maturzystów 6 pożegnanie maturzystów 5 pożegnanie maturzystów 4 pożegnanie maturzystów 3 pożegnanie maturzystów 2 pożegnanie maturzystów - zgadywanie pożegnanie maturzystów - zgadywanie 5 pożegnanie maturzystów - zgadywanie 4 pożegnanie maturzystów - zgadywanie 3 pożegnanie maturzystów - zgadywanie 2 pożegnanie maturzystów - sortowanie pożegnanie maturzystów - sortowanie 8 pożegnanie maturzystów - sortowanie 7 pożegnanie maturzystów - sortowanie 6 pożegnanie maturzystów - sortowanie 5 pożegnanie maturzystów - sortowanie 4 pożegnanie maturzystów - sortowanie 3 pożegnanie maturzystów - sortowanie 2 pożegnanie maturzystów - mumia pożegnanie maturzystów - mumia 7 pożegnanie maturzystów - mumia 6 pożegnanie maturzystów - mumia 5 pożegnanie maturzystów - mumia 4 pożegnanie maturzystów - mumia 3 pożegnanie maturzystów - mumia 2 pożegnanie maturzystów - mowa pożegnalna pani dyrektor pożegnanie maturzystów - karykatury pożegnanie maturzystów - chustki