Aktualności z życia szkoły

PRAKTYKI ZAWODOWE UCZNIÓW TECHNIKUM

W terminie od 16 września do 11 października br. uczniowie klas II i III Technikum kształcących się w zawodach technik hotelarstwa oraz technik budownictwa, odbywali praktykę zawodową podczas której nabywali praktycznych umiejętności w danym zawodzie. Uczniowie Technikum Hotelarskiego odbywali praktyki w obiektach hotelarskich, gdzie mieli okazję poznać różne działy organizacyjne, takie jak: recepcja, służba pięter, gastronomia oraz zasady funkcjonowania hotelu.  Praktyki odbywały się min: w Hotelu Vestina Wellness & SPA w Międzyzdrojach, Ośrodku wypoczynkowym SPA Bagiński & Chabinka w Międzyzdrojach, Hotelu Interferie Medical SPA w Świnoujściu, Hotelu Amber Baltic w Międzyzdrojach, Hotelu Marina w Międzyzdrojach, Hotelu Aquamarina w Międzyzdrojach, Hotelu „Pod Muzami” w Kamieniu Pomorskim, Ośrodku Rehabilitacyjnym w Międzywodziu. Podczas praktyk w hotelu uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną w praktyce oraz wykazać się kulturą osobistą, dyscypliną i pracowitością.