Aktualności z życia szkoły

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

W dniu 1 września 2015 r. odbył się na dziedzińcu naszej szkoły uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016.

Na apelu mieliśmy zaszczyt gościć Posłankę Panią Ewę Żmudę-Trzebiatowską, Przewodniczącą Rady Powiatu Panią Jadwigę Adamowicz, oraz Dowódcę 8 Dywizjonu Przeciwlotniczego Komandora Porucznika Romana Jadanowskiego.

Pani Dyrektor Anna Jarząb skierowała do uczniów słowa z okazji inauguracji roku szkolnego, życząc im pomyślności w nauce. Głos zabrali także Pani Ewa Żmuda-Trzebiatowska oraz Dowódca 8 Dywizjonu Przeciwlotniczego Roman Jadanowski, składając życzenia uczniom, nauczycielom i rodzicom, zachęcając do wspólnej pracy i zaangażowania w życie naszej szkoły.

Uczniowie klas III LO, IV TB i IV TH szczególnie gorąco powitali uczniów klas pierwszych oraz uczniów, którzy w tym roku szkolnym będą przystępowali do matury oraz egzaminów zawodowych.

Następnie uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami z uśmiechem i radością rozeszli się do klas na pierwsze powakacyjne spotkanie.

Wierzymy, że ten rok szkolny będzie bardzo udany, fascynujący i pełen ciekawych przeżyć.

Anna Podorska

1 2 3 4 5 6 7 8