Aktualności z życia szkoły

Święta już tuż, tuż…

W ramach wieloletniej akcji charytatywnej „MAŁY PODAREK – DUŻO RADOŚCI ” prowadzonej przez Samorząd Uczniowski przy współpracy z Opieką Społeczną, w naszej szkole  rozpoczął się  cykl działań mających na celu zbiórkę darów oraz pieniędzy na rzecz potrzebujących dzieci i seniorów. Młodzież zapoczątkowała akcję warsztatami rękodzieła, na których przygotowane zostały ozdoby bożonarodzeniowe, bombki, stroiki, wieńce i świeczniki. W dniu 28 listopada podczas zebrań z rodzicami odbędzie się kiermasz charytatywny. Kolejnym etapem będą Mikołajki szkolne z kiermaszem ciast. Przypominamy także o zbiórce zabawek, książeczek i gier która trwa do 15 grudnia 2018 roku. Zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na zrobienie paczek świątecznych dla dzieci oraz seniorów, które Mikołaj rozda w przedostatnim tygodniu grudnia.