Aktualności z życia szkoły

„SZCZĘŚLIWEJ DROGI JUŻ CZAS…” – UCZNIOWIE KLAS MATURALNYCH ZAKOŃCZYLI ROK SZKOLNY

W piątek 30 kwietnia br. tegoroczni absolwenci Liceum Ogólnokształcącego oraz Technikum kształcącego w zawodzie: technik budownictwa i technik hotelarstwa zakończyli rok szkolny 2020/2021. Z uwagi na obecny stan epidemii w kraju w tym roku szkolnym, podobnie jak w ubiegłym roku nie odbyły się uroczystości szkolne z okazji ukończenia szkoły przez uczniów klas maturalnych. Uczniowie odebrali świadectwa ukończenia szkoły w sposób ustalony przez dyrektora szkoły zachowując zasady bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego. Świadectwa, dyplomy, listy gratulacyjne dla rodziców, nagrody oraz drobne upominki zostały wręczone tegorocznym absolwentom przez dyrektora szkoły i wychowawców. Podczas tej niecodziennej uroczystości Starosta Kamieński Józef Malec wręczył nagrody najlepszym absolwentkom: Alicji Manke – uczennicy Technikum oraz Katarzynie Walczak – uczennicy Liceum Ogólnokształcącego. Nagrodę najlepszego sportowca otrzymał Dawid Aftewicz – absolwent Technikum.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy dużo szczęścia i satysfakcji w realizowaniu swoich marzeń i pragnień. Życzymy abiturientom wytrwałości, motywacji i otwartości umysłu podczas egzaminu maturalnego. Aby okazał się znakomitym wstępem w dorosłe życie.

                                                                                                                                                    Agnieszka Temkowicz