Aktualności z życia szkoły

UCZENNICE TECHNIKUM HOTELARSKIEGO UCZESTNICZYŁY W WARSZTATACH ZAWODOZNAWCZYCH WE WROCŁAWIU

W ramach projektu: „Powiat Kamieński Szkolnictwem Zawodowym Stoi” w dniach 25/26.03.2022r. uczennice naszej szkoły wzięły udział w warsztatach zawodoznawczych w Palarni Kawy Etno Cafe oraz sieci Kawiarni Etno Cafe prowadzonych przez instruktorów Pana Marcina Rusnarczyka, Panią Karolinę Zamęcką oraz Pana Krzysztofa Zamęckiego.W palarni kawy młodzież miała możliwość obserwacji całego procesu wypału kawy kontrolowanego przez profesjonalnego roastera, który na każdym etapie oceniał stan wyprażenia, by do kawiarni trafiały wyselekcjonowane i najwyższej jakości ziarna jak również produkcji Cold Blue Cafe kawy macerowanej na zimno. Wolny czas uczennice spędziły na zwiedzaniu historycznej części Wrocławia i podziwianiu uroków Starego Miasta.

Anna Kuryłowicz